10.10.2023р. Вокальний гурток.

Дата: 17.10.2023 15:33

Тема. Розвиток вокальних здібностей.

Дитина завжди буде успішна в тій діяльності, до якої в неї є природні здібності. Такими талановитими та обдарованими є учні вокального гуртка.

Сьогодні в нас було цікаве, дуже пізнавальне заняття, на якому ми продовжили знайомство з піснею. Діти дізнались, що означають музичні слова і терміни, які зустрічаються у вокалі. «Кожна дитина може гарно співати!», - під таким гаслом проходило заняття. Діти вчилися чіткій дикції, що дає впевненість дитині не тільки на концертних виступах, а і у повсякденному спілкуванні, адже гарна мова дуже важлива. На занятті діти виконували ефективні вправи для розвитку слуху та чистого інтонування. А в кінці заняття зробили міні-концерт, на якому заспівали вивчені раніше пісні.

Заняття залишило приємні враження та гарний настрій.

Керівник гуртка: Юлія Бугай.