10.10.2023 Гурток "Умілі ручки"

Дата: 17.10.2023 15:35

Тема заняття: Торцювання з паперу. Особливості роботи торцем паперу. Робота "Осіннє дерево".

Торцювання - один з видів паперового рукоділля. Цю техніку можна віднести і до способу аплікації, і до виду квілінгу. З допомогою торцювання можна створювати дивовижні об'ємні картини, мозаїки, панно, декоративні елементи інтер'єру. Зазвичай в цій техніці використовується гофрований папір або по-іншому креповий.

Діти, розвиваючи дрібну моторику, виготовили осіннє листя з гифропапірців та торцювали на легкий пластилін, створюючи об'ємні дерева. Умілі рученятка працювали продуктивно, отримали справжню картину, яка позитивно підняла настрій. Чудові роботи діти подарують вдома, щоб здивувати творчістю своїх рідних.

Керівник гуртка Марина Дєєва