12.10.2023р Гурток"Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 17.10.2023 15:38

Тема. Переваги туризму.

Туризм є прекрасним засобом навчання дітей цікаво і змістовно організувати своє дозвілля, активний відпочинок., Добрі результати дає використання вправ дихальної гімнастики на свіжому повітрі. Оздоровча дія повітряних ванн збагачує організм киснем і підвищує тонус нервової системи. Певний вплив на організм мають температура, вологість повітря, швидкість руху його потоків.

Свiжe пoвiтря, цiкaвe зaйняття, кoриcть для тiлa i мoрaльнe зaдoвoлeння – прo дитячий туризм мoжнa рoзпoвiдaти нecкiнчeннo, aджe вiн дoпoмaгaє дiтям рocти здoрoвими, упeвнeними в coбi i щacливими.

На черговому занятті діти продовжували освоювати туристичні навички та знання про природу, уміння поводитися на природі, спілкування між собою.

Заняття пройшло весело, цікаво та пізнавально, адже всі вправи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої і доброму гуморі.

Керівник гуртка Сергій Жернов