24.01.2024 Гурток: Декоративний розпис

Дата: 26.01.2024 15:40

Тема: Нетрадиційна техніка " Малювання шоколадом " Ароматотерапія для заспокоєння та зняття стресу "

Малювання – чудовий спосіб заспокоїти тіло й думки. Якщо відволікти дитину від джерела стресу й дозволити трохи помалювати, це допоможе їй швидше впоратися з важкими емоціями.

Коли дитина не припиняє думати про ту чи іншу ситуацію, відчуваючи від цього занепокоєння, малювання може допомогти їй відволіктися. Малювання – це чудовий спосіб упоратися з легкою тривогою. Воно також допомагає зосередити увагу власне на процесі роботи. Своєю чергою, це заспокоює мозок і знижує частоту пульсу.

Сьогодні ми з дітками знайомилися що таке малювали шоколадом і які бувають відтінки від світлого до темного, адже не всі знають про таку техніку. І тому ми використовували такі матеріали пензлі, зубочистки, а для прикрас використовували, бісери та буси. Діти залишилися задоволеними і отримали гарні емоції

Керівник гуртка: Кравченко Анжела