30.11.2022 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Дата: 13.12.2022 15:45

Тема: Англійська мова та міжнародне радіоспілкування.

Шановні діти! В часі останніх подій, коли багато наших земляків вимушені проживати за межами України, а тому вимушені спілкуватися в країнах, де українську мову майже не розуміють, вивчення всесвітньо важливої англійської мови конче актуально!

Минув час, коли можна лінуватися, відвідувати індивідуальні заняття з англійської. Адже батькам приходиться платити гроші, за які краще придбати теплі шкарпетки для наших захисників або закупити віск для виготовлення окопних свічок. А кому, як не вам, діти, відроджувати нашу Батьківщину у післявоєнний час? Вам, можливо, доведеться навчатися в країнах Європи, спілкуватися, відстоювати інтереси нашої держави на міжнародному рівні, бо ви - наше майбутнє!

Тож, з повною відповідальністю вивчаємо фрази англомовного радіоспілкування, які будуть збагачувати ваш лексикон, будуть запорукою успіхів і перемог у майбутніх змаганнях з радіообміну англійською мовою.

Прочитайте уважно статтю в газеті та дайте відповіді на запитання :

1. Скільки всього дітей прийняло участь в обласних відкритих змаганнях 16.11.2022?

2. Скільки дітей змогли працювати англійською мовою?

3. Чи всі учасники з Диканщини працювали в англійській вправі?

4. Чи маєте ви бажання в майбутньому перемагати в англійському завданні з радіообміну та прославляти Диканський край?

Якщо на 4 питання у вас відповідь: "Так", то просто зараз вивчаємо англійську разом з нами!

Керівник гуртка Марина Дєєва