23.01.2024 Гурток "Умілі ручки"

Дата: 25.01.2024 16:50

Тема дистанційного заняття: Паперові вироби. Поробка "Курчатко і зайченятко".

Паперові вироби – мабуть, найпростіший і найдоступніший варіант, адже для них не потрібні додаткові матеріали. Саме тому їх люблять діти різного віку. Але що робити, якщо здається, що всі варіанти закінчилися? Ось цікава ідея дитячих виробів із паперу своїми руками!

Хід виконання:

1. Підготувати білий папір для зайчика, а жовтий для курчатка.

2. По два однакових за розміром прямокутники паперу скласти не широкою "гармошкою".

3. Кожну "гармошечку" зігнути по центру та розгорнути два півкруги (дивитись зразок цієї дії на прикладі з блакитним папером).

4. Потрібно з'єднати і склеяти (клеєм ПВА) між собою сторони кожної деталі, а потім два півкруга склеяти між собою, утворивши одну круглу основу іграшки.

5. Для виготовлення курчатка потрібно дві деталі жовтого кольору для основи, а для зайчика - дві деталі білого кольору.

6. Вирізати дрібні деталі для створення курчатка та зайченятка, як на картинці (гребінець, крила, лапки та інше).

7. Дотримуватись техніки безпеки при роботі з ножицями.

Гарного творчого процесу бажаю вам, діти. До зустрічі!

Керівник гуртка Марина Дєєва