01.12.2022р. Гурток "В'язання гачком".

Дата: 13.12.2022 16:05

Феї гачка, наші талановиті дівчатка, в'яжуть іграшки, сумочки, предмети декору для дому.

В Україні люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. А діти особливо розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці.

Під час в’язання гачком діти розвивають мислення, зорову пам'ять, творчу уяву, дизайнерскі здібності. Завдяки таким заняттям у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне - любов до творіння!

Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей.

Дитина працює з різними методами в’язання гачком, формою, кольором, адаптованими відповідно до її віку. Завдяки практичній роботі, дитина усвідомлює свої творчі здібності, розвиває моторику (спритність рук, координацію), зростає в психологічному плані (почуття задоволення від зробленого, від успіху, від самостійності), а також розвиває уяву.

Ми повинні прагнути, щоб наші вихованці відчували і знали, що їх робота недаремна і комусь потрібна, що вони своїми творами вносять у світ частку прекрасного.

Керівник гуртка Серга Оксана