25.01.2024. Вокальний гурток

Дата: 26.01.2024 16:15

Тема. Зимові мотиви.

Зима – чарівна пора року. Надворі ясна морозна погода та падає сніг. На вікнах з’являються вигадливі малюнки Все навкруги стає білим, здається, що потрапили у зимову казку. Взимку можна кататися на санках, лижах, гратися в сніжки та ліпити сніговиків. А ще можна відвідати заняття вокального гуртка де можна поспілкуватися з друзями. А також співати пісні, розказувати вірші, танцювати зимові руханки.

Діти люблять співати і охоче співають. Спів розвиває у дітей музичний слух, почуття ритму, здатність відтворювати голосом мелодії по пам’яті. Так само спів надає велику допомогу і в розвитку мови у дітей.

При співі доводиться вимовляти слова протяжно, співуче, що допомагає правильній, чіткій вимові окремих звуків і слів.

Діти — унікальні, Вони веселі, швидкі, такі, як зимові розваги.

Прислухайся! Зима співає!

І линуть звуки чарівні.