30.12.2023р. НОВОРІЧНА КАЗКА В БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ

Дата: 23.01.2024 16:22

За вікном весняне сонечко, а у творчому будиночку справжня заметіль. "Зимова Хуртовина" завітала разом з "Казкою" до діточок умілих, сміливих, кмітливих і красивих. Вишукані костюми колобка, лісових звірів, сніжинок, підготовані віршики й колядки, слухняні у виконанні казкових і зимових завдань діти! Вони зовсім не злякались "Дракона" і "Кікімору", а, навпаки, перевиховали їх у друзів і "позитивчиків".

Ігри із сніжками і клюшками, хороводи й танці з героями новорічної казки, пісні у виконанні юних вокалістів, солодкі гостинці від ТОВ "Інверт" (Дякуємо за багаторічну співпрацю нашим благодійникам!) та товариства Червоного Хреста України.

Незабутнє, естетичне свято в досить тісному приміщенні БДЮТ зігріло не тільки дитячі серця, але й наші, дорослі.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити і працювати на рідній землі!

Дякуємо батькам наших вихованців за підтримку дитячої творчості, порозуміння і співпрацю!

Дякуємо творчим, старанним вихованцям БДЮТ, які не байдужі до всебічного розвитку!

Фотозвіт вам для приємного перегляду. Вибачте, що не було можливості запросити у переповнене приміщення батьків.

Лібрето: Завітала Казка до дітей і запросила Зимову Хуртовину для створення новорічного настрою. Зима погралася з дітками, аж почервоніли щічки, а Колобок прикотився, щоб розповісти про Новий рік. Хитра Кікімора прив'язала Рік до ялинки, а Дракон все бачив і вирішив його врятувати. Але без дітей казки не буває...

Свято підготували, провели й виконали ролі:

Автор сценарію, "Зимова Хуртовина" - культорганізатор Алла Оніпко

Режисер і звукооператор - директор БДЮТ Марина Дєєва

Постановщик віршів - методист Елена Жданова

Костюмер і оператор - Вікторія Оксьоменко

Гример і оператор - Анжела Кравченко

"Казка" і постановщик пісень - Юлия Бугай

" Дракон" - Сергей Жернов

"Кікімора" - Антоніна Шапченко.

До нових зустрічей у 2024 році!

Педагогічний колектив Диканського БДЮТ