5.04.2023 року Гурток "Ліплення".

Дата: 26.04.2023 16:27

Ліплення - прекрасна можливість самовиразитися, а також розвинути дрібну моторику і фантазію у дітей. Займатися ліпленням з дітьми - це весело і цікаво. Велика перевага ліплення з солоного тісто в тому, що воно вам обійдеться набагато дешевше інших матеріалів для дитячої творчості.

Для ліплення можна використовувати і гончарну глину, і пластилін, і звичайне тісто під час спільного приготування печива. Діти дуже люблять ліпити і катати кульки з таких матеріалів. Солоне тісто використовується виключно для творчості, адже воно неїстівне.

З давніх-давен з солоного тіста ліпили: обереги, дитячі іграшки.

Зараз цей вид творчості знову стає популярним, з тіста можна виготовляти:

предмети декору, фігурки, іграшки, картини.

Солоне тісто звичайне.

Склад:

Борошно пшеничне - 1 ст.;

Сіль - 1 ст.;

Вода - 0,5 ст.

Потрібно змішати борошно і сіль, потім потроху вливати воду, швидко перемішуючи все руками.

Місити тісто потрібно недовго, якщо воно виходить тугим, додати ще трохи води.

Якщо тісто липке - додати трохи борошна. Тут все залежить від борошна, тому води може знадобитися іноді більше, іноді менше.

Секретний матеріал - сіль - цементує тісто, тому вироби тримаються після висихання.

Пропоную виготовити сувеніри з солоного тіста до Великодня.

Ви можете виготовити шаблони або використати форми для печева. Неодноразово ми працювали з солоним тістом і ви вмієте з ним працювати.

Творчого настрою!

Керівник гуртка Вікторія Оксьоменко