МИ ПОРЯД у Балясному!

Дата: 18.05.2022 16:41

Дякуючи старості Балясненської громади Руслану Онищенко та директору школи Галина Артюх, педагогічний колектив Диканського БДЮТ Алла Оніпко, Оксана Серга, Olay Lyly (Воронянська) разом із психологами Ruslana Yakivets, Inna Rokotyanska, Tatyana Tishchenko щиро поспілкувались з тимчасово проживаючими родинами на базі Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст. Тепла і активна зустріч нікого не залишила байдужими. Діти та їх батьки розповідали про свої захоплення, ділились приємними враженнями про сприйняття гостинної Диканщини. Три майстер-класи охопили понад 30 дітей, а дорослі попрацювали в групі взаємопідтримки з нашими кваліфікованими психологинями. Солодощі для дітей та дорослих привнесли сімейний затишок нашого заходу. Незабутні години промайнули швидко, а серце залишить спогади про єдність душ в часи війни.

"У вас вражається психосоматика. Вам потрібно відновитися", - радить Inna Rokotyanska, аналізуючи сльози під час заходів психо-соціальної підтримки. Так, розуміємо, але це буде потім, після війни...

Зустріч в Балясному, сповнена любові, добра та взаєморадості, надихає на нові зустрічі, які так потрібні нам усім!

Педагогічний колектив БДЮТ, волонтери Полтавщини ТЧХУ, проєкт 'МИ ПОРЯД"