09.01.2024р. Гурток"Спотивний та пішохідний туризм"

Дата: 23.01.2024 17:27

Тема. Свято здоров’я.

Зима. Канікули. Що може бути кращим за відпочинок у колі друзів.

"Веселі старти" – це завжди очікувано. Для дітей це завжди свято.

Дітвора відчайдушно змагалася в кожному із запропонованих конкурсів. Вони показали, як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Свою вправність та швидкість юні спортсмени демонстрували у різноманітних, цікавих естафетах.

Значення змагань «Веселі старти» дуже велике. Вони включають рухливі ігри, естафети, конкурси, які сприяють розвитку і корекції фізичних якостей дітей.

В спортивних естафетах школярі проявили старання у боротьбі, колективізм та волю до перемоги. Вони долали перешкоди, намагалися якнайшвидше виконувати завдання. Від спортивно - розважального заняття діти отримали багато позитивних емоцій.

Керівник гуртка Сергій Жернов