10.01.24 Фотовиставка до Дня Соборності України "Україна- це ми!"

Дата: 23.01.2024 17:33

Сьогодні учні вокального гуртка Диканського БДЮТ взяли участь у попередньому відборі учасників обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».

Україна… В одному вже тільки слові звучить ціла музика краси і величі. Україна – це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, медові та молочні ріки… Україна – це розкішний вінок з рути та барвінку, що над ним світять яскраві золоті зорі.

Українська земля – найголовніше, що є у житті кожного українця. Рідна домівка завжди чекає із особливими обіймами і це надає ще більшої наснаги та бажання повертатись сюди знову і знову.

Юні вокалісти співали: «Я намалюю на папері рідну Україну без війни…». Кожна дитина неповторна. Вона приходить у світ зі своїми надіями і сподіваннями, але в одному всі діти схожі – вони великі мрійники і вірять в те, що їхні мрії обов’язково здійсняться. А мріють вони про щасливе життя під мирним небом.

Керівник гуртка: Юлія Багай