18.01.2024 Гурток: Акварелька

Дата: 26.01.2024 14:24

Тема: Що таке Аквагрим? Для вихованців дошкільного віку.

Аквагрим – це відмінна можливість захопити дітвору не тільки на свята, тому що це шоу не тільки для тих, кого фарбують, але і для глядачів, яким цікаво стежити, як з розрізнених мазків пензлем виникають казкові образи. Можливість перетворитися в тигра або принцесу, спайдермена або метелика – про це мріють всі маленькі діти, але далеко не завжди простий маскарадний костюм дає можливість перевтілитися по-справжньому. Аквагрим дозволить створити цілісний образ, причому як для домашнього свята, так і для дитячих постановок і концертів.

Аквагрим це можливість перевтілитися в улюбленого казкового героя, тваринку або просто прикрасити власне обличчя візерунками . І наші маленькі вихованці дошкільного віку були в захваті від Аквагриму так як вперше вони почули і познайомилися що таке аквагрим.

Аквагрим для дітей, можна не нудитися в очікуванні свята, а зробити самому кожен свій день по-своєму щасливим.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела