22.01.2024р. Гурток: Акварелька

Дата: 26.01.2024 14:45

Тема: Графіка. Ангельський світ. Ангел-хранитель. Малювання пастелями.

Мета: Ознайомитись з поняттям «добро», «доброта»; вчити встановлювати взаємозв’язки між поняттями «людина» і «добро»; поглибити знання дітей про загальнолюдські моральні якості; навчити виготовляти ангела-охоронця з паперу; виховувати почуття чуйності, доброти, ціннісні орієнтири, схильність безкорисливо чинити добро, спонукати до добрих справ; розвивати вміння творити добро, емоційну сприйнятливість, культуру спілкування, зв'язне мовлення уяву, творче та логічне мислення, практичні навички роботи з малюнком ножницями,пастелями.

Сьогодні ми з дітками обговорювали хто ж такі Ангели і як вони виглядають, складали пазли . Обговорювали, що погано, а що добре. Після обговорення малювали ангела пастелями та клеяли.

Використовували:зразок готового малюнка, ножиці, пазли ангела - охоронця, клей олівець, ножниці.

Ознайомленні з технікою безпеки як поводитися з ножницями.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела