Що для кожного з нас означає слово "мама"?(виховна година)

Дата: 06.05.2021 12:24

Дистанційне заняття гуртка "Культура мови та спілкування"

Що для кожного з нас означає слово "мама"?(виховна година)

В Україні мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища, оберегом сімейного затишку та тепла, та людиною, яка є найріднішою для кожного.

На честь неї в Україні у другу неділю травня відзначають свято "День матері".

День матері – це свято матері, материнства, зв'язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство.

Мама – головна людина в житті кожного. Той, хто дав життя, віддав вам і вашим сестрам або братам всі свої сили, передав знання і досвід. Саме цей день є приводом сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина.

Не забудьте відвідати маму у кого вона не поряд, приділити їй увагу, і неодмінно сказати найдорожчі слова, що ви її любите! Адже поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми!

Любіть, цінуйте та оберігайте своїх матерів!

Ще пропоную до вашої уваги, дорогі вихованці, переглянути мультик, як лісові звірята-малята готували подарунки своїм матусям на День Матері.

Керівник гуртка Олена Жданова

Казка про день матері | Казки для дітей українською мовою