A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

Новини

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Іграшка - як прикраса нашого побуту

Іграшка - один із найдавніших видів мистецтва, що прикрашає наш побут, збагачує душу і серце. На занятті гуртка"Бісероплетіння" діти виготовили ящірку із бісера. Нелегка клопітка праця принесла усім радість та позитивні емоції. Це стане чудовим подарунком для близьких та друзів. Керівник гуртка: Воронянська Ольга #диканськийбудиноктворчості

10:10 18.10.2021

В'язання - задоволення для душі

Коли ми в’яжемо з вихованцями іграшки та речі для себе чи дому , то вкладаємо в них всю свою любов і ніжність. Створення в’язаних речей – неймовірно цікаве заняття.

10:05 18.10.2021

Тарілочка із глини

Виготовлення виробів з глини - гончарне мистецтво, одне із самих старих ремесел, які супроводжують людство вже не одне століття. До виробів української кераміки можна віднести іграшки, декоративні фігурки, керамічну плитку. Але основний продукт - це, звісно, посуд.

09:49 18.10.2021

Кумедний іжачок

Осінь завжди дарує нам безліч природних матеріалів для ручної праці і творчості: сухі трави, листя і квіти, шишки, різні гілочки. Прийшов час і нам використати наші заготівки,а саме шишки, щоб отримати колючого звірка "Їжачка",на гуртку народознавчого "Джерело".Що вимагають посидючості і уважності ,також активний розвиток дрібної моторики - запорука гарного і швидкого розвитку дитини. Керівник гуртка:Воронянська Ольга #диканськийбудиноктворчості

10:05 13.10.2021

Козацькому роду нема переводу!

14 жовтня - потрійне свято: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

09:37 13.10.2021

Троянди із кленового листя

Природа - чудова майстерня. Вона подарувала людині не тільки захоплюватися її красою, але і нагородила дивовижною здатністю фантазувати , творити незвичне з її дарів.До осіннього свята або для рідних можна зробити троянди з кленового листя своїми руками. Завдяки яскравим забарвленням листя, які можуть бути блідо-жовті, яскраво золотисті, оранжеві, червоні, зелені, букет також кожен раз буде поставати в новому обличчі. А для здійснення задумів нам знадобляться прості інструменти, власні руки та фантазія!

16:15 09.10.2021

Дню Козацтва присвячуємо

Підготовка до обласних змагань зі спортивної радіопеленгації захопила вихованців гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку". Усім стало цікаво працювати пеленгаторами, яких у нас достатня кількість, дякуючи "кураторам" нашої дитячої колективної радіостанції UR5HWM - Педагогам і радіолюбителям: Дмитро Денисюк (UR4HWF) м. Полтава, Олександр Бала (UR6GWZ) м. Херсон.

11:32 08.10.2021

Мужні богатирі ожили!

Мужні богатирі ожили від тендітної руки і високої художньої майстерності керівника гуртка образотворчого мистецтва Диканського БДЮТ Анжели Кравченко. Відтепер дитячий майданчик охороняють яскраві і вродливі воєводи, а естетичний вигляд центрального входу приваблює дітей. Приємно, що наша коліжанка внесла творчий акцент у розвиток Диканської громади. Дякуємо, пані Анжело!

12:20 07.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень