Приємні моменти!

Дата: 21.04.2021 13:14

Приємні моменти!

Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з 10 до 30 березня 2021 року був проведений обласний конкурс серед педагогів закладів позашкільної освіти на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного напряму.

Жданова Олена - методист Диканського будинку дитячої та юнацької творчості взяла участь у конкурсі і на підставі підсумкових протоколів та рішень журі серед 17 педагогів зайняла ІІ місце у номінації "Методичні розробки" по темі: "Формування мовленнєвої компетентності дітей на гурткових заняттях науково-технічного напряму та під час ігрової діяльності в закладі позашкільної освіти " (методичні рекомендації).

Конкурс проводився з метою виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду з питань удосконалення освітнього процесу в гуртках науково-технічного напряму позашкільної освіти, підвищення професійного рівня, творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти, їх залучення до інноваційної діяльності.

У представлених на конкурс роботах розкривалися сучасні підходи до організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти, кращий педагогічний досвід, спрямований на допомогу керівникам гуртків.

Директор БДЮТ Марина Дєєва