Конкурси

"Політ у Космос вихованців БДЮТ"

Космос завжди привертав наше захоплення та допомагав розширити горизонти нашого розуміння. Це місце, яке одночасно незвідане і прекрасне, залишаючись завжди важливою таємницею. І відкрити цю таємницю легко – достатньо взяти безхмарну ніч, підняти погляд до неба та дати вільній уяві здійснити подорож у вічність.

17:55 23.01.2024

14.12.2023р. Перші досягнення з з вокалу

Нарешті дочекалися! Нарешті отримали нагороди! Учні вокального гуртка Диканського БДЮТ стали переможцями на міжнародному двотуровому конкурсі “В унісон”. Вони виступали в номінації “Естрадний вокал”. Свої таланти діти презентували в режимі онлайн. Це вокально-інструментальний фестиваль музичних мистецтв, де був дуже прискіпливий відбір. Ми отримали три других місця, чим особливо пишаємось.

14:34 18.12.2023

Конкурс "Збережи ялинку" 2023.

Грудень – час підготовки до новорічний свят. А ще – період зимових конкурсів. У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

11:02 18.12.2023

25.11.2023 Вокальний гурток. Участь у конкурсі.

За результатами І туру ІІІ Міжнародного двотурового конкурсу мистецтва "В унісон" ,що проходив у онлайн формі, вихованки вокального гуртка Кузьменко Поліна, Бугай Ірина, Овчаренко Аліна пройшли до ІІ туру, який відбудеться 27 листопада. Всього в конкурсі брало участь більше 100 учасників. До другого туру пройшло 58, серед яких і наші дівчатка. Пишаємось вами та віримо у перемогу!

09:58 14.12.2023