A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

Конкурси

Дата: від до Скинути

Хороша підготовка та чудові результати

Український державний центр позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково - технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради організували Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проходив з 24 по 31 травня 2022 року. У зв'язку з запровадженням на території України воєнного стану проведення Конкурсу відбулось в онлайн форматі. Для учасників конкурсу було передбачено гнучкі умови, за якими конкурсанти брали участь у етапах Конкурсу із обладнаних безпечних місць. За рішенням суддівської колегії у командній першості: перше місце посіла "Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області", друге місце - команда центру творчості дітей та юнацтва Галичини Львівської міської ради, третє місце поділили - збірна команда Полтавської області та команда Кам'янець - Подільського Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницька область.

13:10 06.06.2022

Підготовка до Всеукраїнського конурсу

24 травня 2022 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося підключення до відеоконференції в Google Meet по плану проведення Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (он-лайн формат), де ми отримали привітання та настанови від журі конкурсу.

11:50 26.05.2022

Золото на Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання!

Вітаємо Станіслава Дзюбу та керівника гуртків Вікторію Оксьоменко з першою перемогою на Всеукраїнському рівні! Конструкторське завдання по створенню машини, робота чи будь-якого іншого механізму для відбудови України Стас виконав з високим результатом серед 25 учасників з України в онлайн-конкурсі, що відбувся 25 травня. Учасники з 16 областей та міста Києва взяли участь у змаганнях і Полтавська область здобула найбільше балів!

11:20 26.05.2022

Вітаємо переможців!

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії", Диплом І ступеня за конкурс з початкового технічного моделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості та Грамоту Диканського БДЮТ вручено вихованцю гуртків Оксьоменко Дмитру. Дипломи ІІ та ІІІ ступеня за конкурс з початкового технічного моделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості та Грамоту Диканського БДЮТ також отримав Дзюба Станіслав. Керівник гуртків Вікторія Оксьоменко пишається своїми творчими вихованцями, готує майбутніх конструкторів та інженерів на славу нашої країни.

14:55 19.05.2022

Обласна виставка-конкурс он-лайн

Незважаючи на тяжкі події, які відбуваються зараз в країні, вихованці Диканського БДЮТ активно виявляють бажання, наполегливість та старанність й беруть участь у конкурсах.

13:15 18.05.2022

Чудові результати!

Переможець Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" в номінації "Образотворче мистецтво" у квітні 2022 року -

11:35 18.05.2022

Підготовка до конкурсу з ПТМ

Готуємось до участі у Всеукраїнському конкурсі з початкового технічного моделювання (ПТМ) серед дітей молодшого шкільного віку, який відбудеться з 24 по 31 травня 2022 року у форматі он-лайн. До складу збірної команди Полтавської області з числа переможців обласного конкурсу запрошено Дзюбу Станіслава, вихованця гуртка ПТМ Диканського БДЮТ (керівник гуртка Вікторія Оксьоменко).

09:50 18.05.2022

Юні техніки і винахідники Диканщини, яким аплодують!

На виконання річного плану Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості, листа ДОН Полтавської ОВА від 14.04.2022 № 02.02-18/338 про проведення обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (ПТМ) у вигляді онлайн-конференції, листа Полтавського обласного центру науково-технічної творчості (ОЦНТТУМ) Полтавської обласної ради від 15.04.2022 № 01-12/89, наказу директора Диканського БДЮТ від 03.05.2022 № 11 команда БДЮТ (керівник команди і гуртка ПТМ Вікторія ОКСЬОМЕНКО) взяла участь в обласному конкурсі-змаганні з 05.05.2022 по 06.05.2022. В обласних змаганнях брали участь 18 дітей молодшого шкільного віку з 9 закладів позашкільної освіти Полтавщини. Учасники команди Диканського БДЮТ – Оксьоменко Дмитро та Дзюба Станіслав виконали по два завдання й отримали гарні результати. Згідно протоколів ПОЦНТТУМ Оксьоменко Дмитро має 1 місце за Конструкторське завдання та 4 місце за Технічне завдання в обласних змаганнях ПТМ; Дзюба Станіслав отримав 3 місце з Теоретичного заліку та 2 місце з Творчого завдання в обласних змаганнях ПТМ.

11:42 09.05.2022

Нагородження переможців онлайн-конкурсу "Від Вербної Неділі до Великодня"

З великою радістю отримували подарунки діти в Будинку дитячої та юнацької творчості. Переможці Антон і Анастасія з Балясного вперше завітали до наших кімнат, ознайомилися із творчістю вихованців гуртків, споглядаючи їх виставкові роботи. Зустрілися і з керівником гуртків Аллою Оніпко, яка вже декілька років поспіль працює з дітьми на базі Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.

09:52 04.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень