Конкурси

Дата: від до Скинути

Районні змагання зі швидкісної радіотелеграфії "Юний радист" визначили переможців

Протягом двох тижнів на гурткових заняттях у районному Будинку дитячої та юнацької творчості проходили змагання зі швидкісної радіотелеграфії серед вихованців гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку", які навчаються більше одного року. Діти завзято змагалися із знання азбуки Морзе, результати записувалися в підсумкові протоколи молодшої і старшої вікової групи, згідно Положення про змагання. У молодшій віковій групі на змаганнях виступили: Король Маргарита, 9 років, Лидзар Євген, 9 років (учні Диканської ЗОШ І- ІІІ ст., Рудь Давид, 11 років (учень НВК ім. М.В. Гоголя), Король Ігор, 12 років (учень Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.) У старшій віковій групі виступили: Рокотянський Владислав, 13 років, Чипенко Станіслав, 13 років, Добринін Артем, 13 років (учні НВК ім. М.В Гоголя), Медник Владислава, 14 років, Медник Антоніна, 15 років, Ахмедов Дмитро, 17 років (учні Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.), Стрижак Михайло, 16 років, Краснянський Назар, 18 років (студенти).

12:13 03.12.2020

Святковий творчий конкурс «Юний захисник»

Вже стало традицією 6 грудня вітати усіх чловіків, юнаків, хлопчиків – майбутніх захисників нашої держави із святом Збройних Сил України. Напевне, цим слабка половинка людства хоче підкреслити у чоловіків такі якості, як мужність, сміливість, щиросердя, шляхетність та небайдуже серце. Тому розважальна конкурсна програма «Юний захисник» напередодні свята, сподіваємося, допомогла нашим вихованцям гуртків розвинути такі гарні риси і довести, що вони дійсно розумні, веселі, кмітливі і сильні.

14:00 02.12.2020

Плідна праця!

Щороку осінньої пори у Полтавському центрі естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради проводиться обласний конкурс мініатюр серед педагогів декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва для закладів позашкільної освіти. Метою проведення конкурсу є розвиток творчого потенціалу, самовираження та самовдосконалення педагогів, здобуття нового педагогічного досвіду та удосконалення професійної майстерності.

10:16 06.10.2020