Позашкілля - це душа дитини!

Дата: 04.09.2021 16:30

Позашкілля - це душа дитини!

Яскраво відкрили двері закладу Позашкільної освіти - Диканського БДЮТ для нового 2021 - 2022 навчального року. Педагогічний колектив планує набрати 500 вихованців для 30 гуртків науково-технічного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного та соціально-реабілітаційного напрямів. Одинадцять кваліфікованих і досвідчених педагогів вже формують групи дітей, щоб з 15 вересня розпочати гурткові заняття. Презентація керівниками усіх гуртків, нагородження активних вихованців БДЮТ і танцювального колективу Квітограй", флешмоб та веселі рухалки з керівником хореографічного гуртка, пісні від керівників вокальних гуртків, майстер-класи з технічної та декоративно-ужиткової творчості для гостей свята "День відкритих дверей", солодкі подарунки дітям від ТОВ "Інверт", виступи вихованців з демонстрацією своїх виробів, розповідь дітей про досягнення - яскрава веселка, що після раннішнього дощу обігріла наші серця.

В добру путь, дорогі діти! Запрошуємо до партнерства в освітньому середовищі, шановні батьки!

Дякуємо секретарю Диканської селищної ради Олександру Олійнику та головному спеціалісту відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради Наталії Злидар за привітання і підтримку у наших добрих починаннях. Наш педагогічний колектив готовий до співпраці із закладами загальної середньої освіти, громадськими організаціями, територіальною громадою Диканської селищної ради.

Директор БДЮТ Марина Дєєва

На зображенні може бути: 9 людей, включаючи Оксана Серга, Марина Дєєва, Olay Lyly, Yurii Moskalenko і Елена Жданова, люди стоять, квітка та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, зокрема Марина Дєєва, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі