Моя країна - єдина Україна

Єдина ми родина -

Мільйони різних "Я",

А разом - Україна!

Кожного року 22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії України важко переоцінити,- День Соборності України. Це свято пов'язане з процесом об'єднання українських земель західноукраїнської народної республіки та української республіки.

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

Саме напередодні свята був проведений виховний захід "Моя країна - єдина Україна", де в доступній для дітей формі було подано інформацію по даній темі.

На заході юні патріоти почули про значення сім'ї та родини для кожного з нас, з яких і складається наша Україна. Арт- заняття та ігри допомогли вихованцям закріпити знання, отримані на виховному заході. Бінарне заняття разом з методистом та керівником гуртка Оленою Ждановою сподобалося дітям.

Культорганізатор А.Оніпко