Масові заходи

30.12.2023р. НОВОРІЧНА КАЗКА В БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ

За вікном весняне сонечко, а у творчому будиночку справжня заметіль. "Зимова Хуртовина" завітала разом з "Казкою" до діточок умілих, сміливих, кмітливих і красивих. Вишукані костюми колобка, лісових звірів, сніжинок, підготовані віршики й колядки, слухняні у виконанні казкових і зимових завдань діти! Вони зовсім не злякались "Дракона" і "Кікімору", а, навпаки, перевиховали їх у друзів і "позитивчиків".

16:22 23.01.2024

23.11.2023 ОСІННЯ ГАРМОНІЯ

На календарній межі осені та зими у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна ігрова конкурсна програма "Міс Осінь ", своєрідне прощання з щедрою барвистою цьогорічною осінню. П'ять сумлінних учасниць, вихованок з різних гуртків, змагалися в семи конкурсах, де показали свої знання, таланти та здібності.

09:49 14.12.2023

19.05.2023 День вишиванки

Третій четвер травня - Всесвітній день вишиванки - свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу.

16:56 20.06.2023

24.04.2023 Великоднє свято

Одне з головних, якщо не найголовніше, свято всього православ'я - це Великдень (або Пасха). Ці назви є стилістичними синонімами в розумінні назви релігійного свята Воскресіння Христового.

11:32 05.05.2023

22.03.2023 Свято лялькаря

Традицію свята лялькарів відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день всі професіонали і прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря. На думку відомої діячки театру ляльок Капіли Ватсяаян : "Світ лялькового театру - це невинність дитинства, його чистота і особлива безпосередність, і мудрість філософа. Це справжній Всесвіт таємничого і образного, загадковості і фантазії.

11:08 26.04.2023

11.01.2023 Цикл Новорічно-Різдвяних свят продовжується

Цикл Новорічно-Різдвяних свят продовжується у Будинку дитячої та юнацької творчості. Свято "Христос народився! Славімо Його!" для дітей з числа ВПО пройшло у співпраці з Диканською РО ТЧХУ. Педагоги БДЮТ й волонтери Червоного Хреста запросили родини, які були вимушені покинути житло і тимчасово проживають на теренах Диканщини. Багато родин, з якими ми працювали з перших місяців війни, вже повернулися у власні домівки. Вони з вдячністю згадують нашу співучасть і співпрацю, вітають колектив волонтерів з святами вже з Харківщини і запевняють, що ніколи не забудуть наші зустрічі, які надихали й підтримували їх емоційний та психологічний стан. Такий зворотний зв'язок надихає і відновлює творчі та емоційні сили працювати в даному напрямку.

11:14 17.01.2023

09.01.2023 НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

Яскравим акцентом у низці новорічних розваг Будинку творчості була спортивно-розважальна програма "Спортивні пригоди під ялинкою" для вихованців гуртка спортивного та пішоходного туризму.

10:17 17.01.2023

28.12.2022 Лібретто до Новорічного свята в Будинку творчості.

В присутності батьків діти поринули в казку "Колобок", де хитра Лисиця( Вікторія Оксьоменко) вкрала Зайчика - символа нового 2023 року. Колобок, Ведмідь і Вовк спробували врятувати Зайця, але безуспішно. На допомогу прийшов Заєць-краєзнавець і турист (Сергій Жернов), який навчив дітей займатися спортом, підкачувати біцепси та перетягувати канат, що й став знаряддям порятунку Зайчика. Лиска Лариска повибачалася за погану поведінку та приєдналася до гри у сніжки. Від такої снігової гри закружляла Хуртовина.

11:26 06.01.2023