Масові заходи

Ніхто не забутий, ніщо не забуте...

Співпраця педагогічного колективу Будинку творчості із головою Диканської районної Ради Ветеранів Валентиною Якименко дала плідний результат у святковий день 77-ої річниці визволення Диканщини від окупантів.

15:03 28.04.2021

Масляна прийшла - млинці принесла!

Народне свято "Сирного Тижня" - Масляна вже кілька років підряд - улюблене свято наших вихованців! Млинці і вареники від щедрої "Господині" та "Масляної", народні й обрядоіві ігри ("заплети косу", "сірий вовчик", "мирилочка"), загадки, український народний танець "Подоляночка" із чарівною "Весною" і яскраві майстер-класи порадували наших вихованців, залишаючи чарівний слід для дитячих яскравих споминів. Будиночок творчості - це тиха й ніжна гавань для втілення мрій і фантазій дітей, для розвитку любові до історії і культури свого народу, уважне ставлення до рідного краю, його традицій, обрядів.

10:52 12.03.2021

Яскраве "Свято мови"

Яскраве "Свято мови", присвячене Міжнародному дню рідної мови та 150 річниці з дня народження Лесі Українки, пройшло у Будинку дитячої та юнацької творчості 25 лютого. Вихованці гуртків "Культура мови та спілкування", "Рукоділля", "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку", "Образотворче мистецтво", "Квіточка" прийняли активну участь в підготовці та проведенні заходу. Діти вивчили вірші про мову, вірші Лесі Українки, скоромовки, гуморески, українські пісні, залюбки декламували та співали. Цікава інформація про рідну мову, конкурсні розваги від керівника гуртка Олени Жданової, рухливі ігри, український гопачок від культорганізатора Алли Оніпко, акапельна українська пісня від культорганізатора та автора цих рядків (в два голоси) і гучні українські пісні дітей під "карооке" перетворили захід на незабутнє сімейне свято споріднених творчістю людей! Подарунки від Червоного Хреста порадували дітей, безпрограшна лотарея з яскравими книжками і розмальовками від благодійної акції ТЧХУ "Діти дітям" залишили наших вихованців враженими! "Як добре, що є такий Будиночок, де ми відчуваємо себе, як вдома!", - пролунало з дитячих вуст. А для нас - це найвища оцінка.

11:08 26.02.2021

Яскраве "Свято мови"

11:08 26.02.2021

Готуємося до зустрічі святого Миколая!

Карантинні обмеження не дають змогу колективу БДЮТ подарувати свято для дітей з особливими потребами, як у минулому році. Тому вирішили вийти із ситуації по-іншому - привітати дітей вдома, передати гостинці від святого Миколая. Долучили до справи любові і добра небайдужих підприємців, які щедро надали новорічні подарунки. Щиро дякуємо за підтримку ідеї та допомогу Зв'ягольському Володимиру (депутату Диканської селищної ради), Третяку Андрію (ПП в с. Писарівщина), Ганзі Мирославі (магазин "Дубки"), Оксані Фоменко (магазин "Орхідея"), Тарасенко Вікторії (ПП в м. Полтава) та тим, хто благодіяв таємно! Керівники гуртків виготовляли з вихованцями Будинку творчості новорічні прикраси - "ангелочків", щоб святий Миколай приніс разом із подарунком і Різдвяну радість!

14:38 15.12.2020

Районні змагання зі швидкісної радіотелеграфії "Юний радист" визначили переможців

Протягом двох тижнів на гурткових заняттях у районному Будинку дитячої та юнацької творчості проходили змагання зі швидкісної радіотелеграфії серед вихованців гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку", які навчаються більше одного року. Діти завзято змагалися із знання азбуки Морзе, результати записувалися в підсумкові протоколи молодшої і старшої вікової групи, згідно Положення про змагання. У молодшій віковій групі на змаганнях виступили: Король Маргарита, 9 років, Лидзар Євген, 9 років (учні Диканської ЗОШ І- ІІІ ст., Рудь Давид, 11 років (учень НВК ім. М.В. Гоголя), Король Ігор, 12 років (учень Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.) У старшій віковій групі виступили: Рокотянський Владислав, 13 років, Чипенко Станіслав, 13 років, Добринін Артем, 13 років (учні НВК ім. М.В Гоголя), Медник Владислава, 14 років, Медник Антоніна, 15 років, Ахмедов Дмитро, 17 років (учні Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.), Стрижак Михайло, 16 років, Краснянський Назар, 18 років (студенти).

12:13 03.12.2020

"ЛИХОСЛІВ'Я - НАШ ВОРОГ!"

Найбільше, найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Без мови немає нас, як нації. Наша мова - одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Сьогодні українська мова має статус державної.

14:25 26.11.2020

"Козацька спритність"

Запорізька Січ! Мабуть немає жодної людини на нашій багатостраждальній та славній Україні, яка б не знала про Запорізьку Січ, січове лицарство, героїчні звитяги та про походи і подвиги славних козаків.

13:45 19.10.2020

"Степ та воля – козацька доля"

"Степ та воля – козацька доля" - так проголошували козаки, які заснували свої укріплення за порогами Дніпра. Доблесні воїни, лицарі та хоробрі захисники – як тільки не називали козаків їхні сучасники! Життя запорожців повне загадок і таємниць, проте одне відомо напевне: козаків поважали та мусили рахуватися з ними навіть найбільші імперії. Про легендарне козацьке військо у свій час не знав тільки лінивий. Слава про мужність та хитрість козаків мчала світом, як вороний кінь диким полем.

14:00 08.10.2020