Заняття проведене з користю!

Дата: 21.10.2021 16:55

Досить часто можна побачити дітлахів( і не тільки) які харчуються нашвидку - це піца, хот-доги, картопля-фрі, запиваючи все це кока-колою, що є досить небезпечним для людського організму.

Щоб бути здоровим потрібно мати корисне харчування!

Для підтримання нормальної життєдіяльності організму крім білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і води потрібні вітаміни, що мають сильний і певною мірою специфічний вплив на процеси обміну, причому в дуже невеликих кількостях.

Якщо вітаміни не надходять з їжею, то організм не отримує необхідних речовин, що згубно позначається на здоров'ї.

На занятті гуртка "Культура мови та спілкування" була досить цікава, корисна та пізнавальна інформація для маленьких вихованців "Вітаміни, та їх користь".

Дітки ознайомилися із поняттям "що таке вітаміни", зіграли у гру "Загадковий ящик"(потрібно було за описом вгадати предмет, що знаходився у ящику), "Аукціон"(хто більше назве страв із овочем що був зображений на малюнку), кожен мав змогу загадати іншим загадку про овочі чи фрукти(побувши в ролі певного вітаміна).

Закріпили знання поробкою 'Чарівне яблуко" та "Запашна грушка"(на вибір), поласували смачним виноградом та яблучками.

Досить корисне та актуальне заняття!

Керівник гуртка "Культура мови та спілкування" Олена Жданова

На зображенні може бути: 7 людей, зокрема Елена Жданова, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні