Заняття Воронянської О.М.

12.05.2022.Гурток "Народна творчість".

Ви мабуть добре знаєте цього маленького круглястого жучка. У нас його називають – сонечком або божою корівкою, у країнах західної Європи – божою овечкою чи сонячним телятком. Але обожнюють цю комашку як дорослі, так і діти. Його надкрилля червоні або жовті, з чорними або білими крапочками, рідше – чорні з червоними.

11:25 13.05.2022

12.05.2022.Гурток народозднавчий "Джерело".

З давніх-давен люди знали і використовували цілющі властивості рослин. У наш час лікарські рослини широко використовують у медицині: сушені трави, настоянки, таблетки і мікстури. Природа України надзвичайно багата на цілющі рослини. Їх можна знайти усюди: у лісі, на полі, біля оселі ? навіть не здогадуючись, що під ногами справжній скарб, здатний дарувати людині здоров’я. Тому треба знати лікарські рослини і вміти розумно їх використовувати.

10:53 13.05.2022

11.05.2022.Гурток:"Бісероплетіння".

Такі метелики з бісеру при бажанні можуть оселитися і в вашому домі. Виготовити їх дуже легко. Можна сплести найрізноманітніших метеликів, міняючи лише кількість рядів і візерунки на крильцях - все залежить тільки від вашої фантазії!

10:57 12.05.2022

09.05.2022.Гурток народозднавчий "Джерело"

Мультфільми про захисників, славетних воїнів, героїв-переможців потрібні нині дітям, як ніколи. Недарма кажуть, що мультики – це антидепресанти для малечі, що дають змогу почуватися більш захищеними. Виявляється, окрім славетної серії «Як козаки…», є чимало інших цікавих пригод козаків. Зібрали анімації про героїв-переможців.

09:22 10.05.2022

09.05.2022. Гурток "Народна творчість"

В травні яскраво-жовті кульбабки милують око в зеленій травичці, та дуже швидко вони стають білими та пухнастими. Хочете зберегти весняний настрій якнайдовше? Пропоную виготовити із паперу кульбаби.

09:10 10.05.2022

05.05.2022.Гурток:"Народна творчість".

Із давніх-давен символом миру вважався голуб. У країнах Сходу цей птах — священний, добрий вісник богів. Існує легенда про те, як голубки богині кохання Венери звили гніздо в шоломібога війни Марса. У свою чергу, Марс, щоб не руйнувати пташину оселю, відмовився від військових дій, які могли б принести великі людські втрати.

10:30 06.05.2022

05.05.2022.Гурток народозднавчий "Джерело".

Обидві п’ятірки у даті невипадкові: це символ п'яти пальців на кожній руці людини. Цього дня Всесвітня організація охорони здоров’я привертає увагу до важливості поліпшення гігієни рук. Враховуючи світову пандемію коронавірусу, миття рук залишається однією з найважливіших заходів громадської охорони здоров'я для захисту людей, сімей та спільнот від COVID-19 і багатьох інших захворювань.

10:10 06.05.2022