Заняття Воронянської О.М.

18.102022.Гурток:"Народна Творчість".

У культурі древніх слов'ян обереги і талісмани займали особливу, дуже важливу нішу. Їх виготовляли для залучення удачі, збереження здоров'я, забезпечення благополуччя в родині і інших значущих життєвих цінностей.Тому ми надіємся,що цей оберег теж допоможе нашим кіборгам-охоронцям повернутись живим.Дотримуємося техніки безпеки.

13:20 19.10.2022

13.10.2022."Екологічний дизайн"

Дітки люблять проявляти свої творчі здібності. Тому часто саме аплікація стає відмінною можливістю для вихованців показати свої вміння і таланти. Дітлахам подобається зображувати на аркуші паперу тварин. Часто вибором стають стародавні або фантастичні представники фауни, такі як дракони, динозаври або мамонти. Як виготовити гігантського первісного слона, можна зрозуміти, діючи поетапно. Потрібно:папір,ножниці,клей,нитки,лінійка, олівці.Дотримуємося техніки безпеки.

15:15 14.10.2022

14.10.2022.Гурток"Екологічний дизайн".

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, всі ми вшановуємо українських захисників та захисниць, які під покровом небесної Святої ціною власного життя та здоров’я виборюють державну цілісність та мир на рідній землі.

14:45 14.10.2022

11.102022.Гурток народозднавчий "Джерело".

Осінні сніжинки. Ось і настала золота осінь. Навколо - різнобарвні листя, каштани, жолуді...Щоб створити собі та оточуючим гарний настрій, треба не пошкодувати часу на осіннє оформлення будинку. Найбільшою популярністю користуються витинанки осіннього листя: кленові, березові, дубові - різних кольорів і розмірів. Витинанками осіннього листя доречно прикрасити не тільки вікна, а й стіни. Красиво виглядають витинанки осіннього листя, підвішені на ниточках до стелі або люстри.

11:51 12.10.2022