Заняття Воронянської О.М.

07.11.202022.Гурток"Бісероплетіння".

Бісероплетінням можна з легкістю захопити дітей, виготовляючи з ними невеликі плетені іграшки та брелоки. Як правило, у дітей досить швидко виходить оволодіти технікою плетіння бісером і почати розуміти не хитрі схеми. Пропоную виготовити "М&Мs". Для цього потрідно:дріт,бісер. Дотримуємося техніки безпеки.

11:12 10.11.2022

03.11.2022.Гурток:Екологічний дизайн.

Діти надзвичайно люблять щось створювати своїми руками – малювати, ліпити, збирати пазли чи конструктори. Тим, що їм дійсно цікаво, можуть займатися годинами навіть найнепосидючіші.

11:17 09.11.2022

02.11.2022.Гурток:народознавчий "Джерело".

Аплікація, зроблена з яєчної шкаралупи відносно дешевий вид рукоділля. Адже цього матеріалу в кожному будинку предостатньо. У роботі можна використовувати шкаралупу, як від варених яєць, так і від сирих; колір шкаралупи також не має значення - біла або кольорова. Для роботи нам потрібно:клей,фарби, основа(тарілка),яєчна шкарлупа, обезжирувач.

10:50 09.11.2022

01.11.2022.Гурток: "Народознавчий "Джерело".

Багато століть тому китайським та в’єтнамським майстрам лакового мистецтва спала на думку чудова ідея — використовувати для своїх мініатюр яєчну шкаралупу. Народні умільці помітили: тоненькі тріщинки, що утворюються при натисканні на її поверхню, створюють красивий візерунок, який нагадує розтріскану скелю, давно не фарбовану стіну, або древню .Сьогодні ми будем створювати яскраві і красиві мозаїки, оригінальні рамки для фотографій або картин, вироби на свята і багато інших чудових речей.Нам потрібно:шкарлупа із яєць,клей ПВА,картон,фарби,маркер. Дотримуємося техніки безпеки.

10:50 09.11.2022