Заняття Дєєвої М.І.

08.11.2023 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Не зважаючи на дощову погоду, справжні любителі радіосправи займалися з телеграфним ключем, повторювали англомовний тест та азбуку Морзе. Старші діти готувались до змагань, повторюючи англійський радіозв'язок та телеграфію.

11:20 27.11.2023

25.10.2023р. Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Захоплювати дітей радіосправою можна лише тоді, коли вони відчують унікальність такого роду заняття. Отримати в багаж знань мову світу - азбуку Морзе, бажання бути неповторним серед друзів - стимул для навчання. Тож спробувати можна кожній дитині, хто мріє стати успішною, комунікаційною, професійною людиною, в тому числі й у сфері радіозв'язку.

10:10 06.11.2023

12.10.2023 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Молодша група юних радистів долучилась до розвитку своїх науково-технічних здібностей. Медалі старших вихованців дуже приваблюють і хочеться також отримати високі нагороди, але... Підніматися на таку круту гору, як "радіосправа" зовсім не легко. Потрібно відкинути лінь та смартфон, "включити мозги" і наполегливою працею здобувати знання, які не під силу кожному.

15:40 17.10.2023