Дистанційне навчання. Виготовлення кошика з фоамірану.

Кошик із фоамірану - це стильний аксесуар, який нескладно зробити своїми руками. Створення настільки милого, ошатного кошика не займе у вас багато часу. Такий кошик ідеально підійде для зберігання цукерок, кошик можна використовувати як оригінальний чохол для горщика з квітами або зберігати в кошику різні дрібниці, дрібні приналежності для творчості, пам'ятні речі. А соковиті кольори фоамірану стануть доповненням гарного настрою у вашому домі!

09:12 02.02.2022

Годівничка для птахів.

Пропоную трішки побути чарівником і перетворити звичайний корм для птахів на оригінальну годівничку.

16:40 01.02.2022

Результати обласного конкурсу "Космічні фантазії"

З метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, їх зацікавлення дослідженнями Землі та космосу, популяризації знань у галузі природознавчих наук та техніки, вихованці Диканського БДЮТ взяли участь у щорічному обласному конкурсі "Космічні фантазії", що проводить Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Дві роботи у різних номінаціях принесли Диканському БДЮТ дві золоті перемоги!

11:20 31.01.2022

Пінгвіни - чарівні і доброзичливі створіння

Пінгвіни - чарівні і доброзичливі створіння, вони забавно ходять, витончені і швидкі у воді. У більшості людей вони викликають симпатію і посмішку. Але їх чисельність з кожним роком поступово скорочується, в тому числі і через людину.

09:50 31.01.2022

Відзначення досягнень вихованців

У рамках співпраці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради та Відокремленого підрозділу Громадської організації „Ліга радіоаматорів” України в Полтавській області було відзначено вихованців радіоспортивних гуртків закладів освіти Полтавської області за результативну участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях, обласних відкритих змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації та активну роботу в радіоаматорському етері. А саме:

15:20 25.01.2022

Християнська етика

Веселими сніжинками закружляли і пролетіли святкові заходи у будинку творчості для наших школяриків. Це і розважальні програми, свята, Різдвяні зустрічі.

14:30 24.01.2022